Čeká Vás rande? Pracovní pohovor? Svatba? Návštěva divadla? Večírek? Sháníte dárek? Nebaví Vás nákupy? Nevíte jak správně vybrat oblečení? Nebaví Vás obíhání obchodů s manželkou? Nevíte jak změnit styl? Potřebujete ohromit? Dopřejte si osobního stylistu, ušetří Vám drahocenný čas i nervy. Pomůžeme Vám s výběrem toho správného outfitu, se kterým zaručeně oslníte okolí.
Každá firma by se měla navenek prezentovat tou správnou image. Na správném firemním dress-codu rozhodně záleží. Rádi Vám s ním pomůžeme.
Nebojte se být originální. Oblékání je hra. Jen je důležité umět vybrat ty správné kousky oblečení. Není důležité být za každou cenu trendy, nejdůležitější je najít sám sebe a svůj originální styl, díky kterému si nás lidé budou pamatovat.
Nevíte si rady s výběrem vhodného dárku pro partnera, rodinu, přátelé či kolegy. Vyberte dárek, který je trendy a neomrzí společně s našim stylistou.
Připadává Vám, že Váš šatník potřebuje radikální změnu? Náš stylista Vás rád navštíví, probere s Vámi Vaše poklady ve skříni, poradí Vám a nakoupí s Vámi nové.
Chystáte se na firemní večírek, do divadla, schůzku či rychlé rande? Řešíte na poslední chvíli co na sebe? Jsme tu pro Vás non-stop abychom Vám poradili.
Nevíte jaký vhodný dárek zvolit? Darujte osobního stylistu. Zavolejte nám a objednejte si u nás poukaz.

Veškeré nabízené služby začínají konzultací, kde nám popíšete Vaše přání a vybereme vhodnou nákupní strategii, konzultace je ZDARMA. Ceny všech dalších služeb stanovíme formou dohody.